Zipové sáčky se postupně stávají nepostradatelným vybavením každé domácnosti. Jako první napadne každou hospodyni jejich praktické využití v kuchyni. Každá totiž většinou má v mrazáku třeba borůvky, nebo maliny, pažitku, petržel či libeček. Prostě takové suroviny, které dříve pečlivě zauzlovala do zamražovacího sáčku, ale protože z celého balení vždy pouze odebírala část a zbytek opět ukládala do mrazáku, tak se vždycky trápila s tím uzlem, protože než se jí povedlo uzel uvolnit a odsypat petržel do polévky, zbytek byl už téměř rozmražený. Takže si hospodyňky tyto sypké potraviny, které postupně odebíraly, začaly ukládat do krabic. Jenže za chvíli zjistily, že mají mrazák skoro plný a přitom ho z velké části plní krabice, kde je už po dně jahod, v další třeba pár kousků mražené kořenové zeleniny, ale krabice je litrová a zbytečně zabírá prostor.

sáček

A tyto hospodyně – kuchařky rychle přešly na zipové sáčky. Prostě perfektní řešení. Sáček vyndat, odsypat třeba pažitku, lehce smáčknout zbytek v sáčku a uzavřít zipem bylo dílem pár vteřin a v mrazáku se nehromadí zbytečně žádné poloprázdné krabice, ale úložný prostor v mrazničce je efektivně využitý. Postupem času si praktické ženy všimly, že takový komfort by využil jejich košík se šitím, který skrýval klubko zašmodrchaných nití, zavíracích špendlíků, knoflíků a spousty jiných maličkostí, které se vzájemně proplétaly s chumly bavlnek.

zip sáček

Takže si krásně roztřídily své šitíčko a plynule přešly do dětských pokojíčků, kde se s dětmi daly do přebírání krabic s různě promíchanými díly stavebnic, korálků, vojáčků, autíček a všech těch drobností. Nakonec zaúkolovaly své drahé polovičky, aby si pánové také udělali pořádek ve své dílně, nebo kufru s nářadím, kde se volně povalovaly šroubky, hřebík, hmoždinky, matičky a všechno dohromady, takže o nadávky při hledání čehosi nikdy nebývala nouze. Takže neváhejte a nákupem těchto úžasných zipových sáčků uděláte první krok k uspořádání chaosu všech drobností ve vašich domovech.

Praktické zipové sáčky

You May Also Like