Nejprve jen stručně proč píši měkké i, tam kde by mělo být tvrdé. Je to proto, že nás to hodně láká v souvislosti se slovem mykat. Viz mykaná příze a podobně. Jenže tohle slovo vzniklo z původního názvu pro svetr, miki, takže český pravopis uvádí zcela jednoznačně obě i měkká. A nyní k jádru pudla.  

mikina s reklamou

Mikiny jsou většinou z příjemného materiálu a je v nich i teplo. A kdo chce, nebo potřebuje, může si ji pořídit s kapucí. Proti dešti například.  

Jsou různě barevné a s různým potiskem. A jsme u toho. Mikina s potiskem. Stojíte bezradně v obchodě a přemýšlíte nad motivem. Tenhle je dobrý, ale chtělo by to k tomu obrázku nějakou veselou větu. Chlapec chce mít na mikině lebku (neptejte se proč, prostě ji chce), ale nikde ji nemají. Děvče tam chce svého oblíbené zpěváka nebo herce. Nejsou. A tak dojde k nejhoršímu, totiž k pokusu dát si něčí obličej na bílou mikinu. Končí to většinou tím, že se to sice jakž takž podaří, ale po prvním vyprání lze tuto oděvní součást mrsknout do kontejneru, protože by ji nechtěl ani bezdomovec. Tak, a je to. Mikina s vlastním nápadem nebude. Škoda. 

Haló, haló, nešťastníče, hlavu vzhůru, s vlastním potiskem bude! A velmi lehce nabytá, bezpracně dá se říci. Stačí se jen podívat na níže uvedený modrý odkaz a hned budete mít jasno co a jak. A bude to rychlé a levné.  

mikiny

Vlastní potisk mikiny totiž budete dělat po internetu a nehnete se z domu. A máte to hotovo do deseti minut. Stačí jen kliknout na tento oděvní svršek v nabídce a tam pak uvidíte ještě další. A po vaší volbě se vám objeví vlevo vaše zboží a vpravo začít designovat. Tam klikněte a již začínáte vlastní potisk mikiny. Můžete si na ni dát třeba text, fotku sebe, nebo někoho jiného. Až máte hotovo tak dáte odeslat a čekáte, až vám přijde zboží až domů. Nu a pak už jen nezbývá než sklízet úspěch třeba u spolužáků. 

Mikina, kus moderního oděvu 

You May Also Like